Hakkımızda

1997 yılından günümüze, İstanbul’da otomotiv yedek parça sektöründe perakendeci olarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmeyi öncelikli amaç edinen firmamız 2012 yılında yedek parça imalatına da başlayarak müşteri memnuniyetini daha da ileri taşımayı amaçlamıştır. Sektörün ihtiyaçlarını en hızlı şekilde tespit eden ve günden güne bu ihtiyaçları karşılamak için yatırımlarını daha da büyüten firmamız hali hazırda 1500’ü aşkın ürünü kataloğuna eklemiş ve sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Ürünlerini müşterilerine zamanında göndermeyi de özel bir misyon edinmiş olan firmamız 2000m2 depolama alanında ürünlerini sürekli olarak bulundurmaya; ve müşterilerinin taleplerini de en kısa sürede yerine getirmeye de ayrıca önem vermektedir.

Teknolojinin ve kalitenin önemine ve gereğine inanan firmamız bu inançla ürettiği ürünleri Dünya’da yedek parçaya ihtiyaç duyulan her bir pazara ulaştırmayı ve sektörde bir Dünya devi olmayı amaçlamaktadır.

25 Yıllık
Tecrübe
30+
Çalışan
1000m2
Üretim Tesisi
2000m2
Depolama Alanı
1500+
Ürün
10+
Ülkeye İhracaat
1. Sınıf
Kalite
100+
Mutlu Müşteri
Navigation

Categories

tr Turkish
X
ar Arabicbg Bulgarianzh-CN Chinese (Simplified)en Englishfr Frenchde Germanit Italianfa Persianpl Polishpt Portugueseru Russianes Spanishtr Turkish